Kainos
Prisijunkite
SMS centras
Pranešimai

SMS centras

Automatinis SMS pranešimų paslauga

Prijunkite SMS centras prie internetinės rezervacijos sistemos

"SMS Center" yra SMS siuntimo paslaugų teikėjas, Rusijos rinkoje veikiantis daugiau nei 18 metų. Ši paslauga padeda centralizuotai informuoti klientus apie visus renginius, susitikimus ir įrašus. SMS centras užtikrina nenutrūkstamą SMS pranešimų, el. laiškų ir žinučių socialiniuose tinkluose platinimą klientams.

Naudodamiesi SMS centru galite savarankiškai konfigūruoti siuntimo parametrus klientams, nustatyti siuntimo prioritetus, personalizuoti pranešimus ir kurti įvairius naudotojų sąrašus. SMS žinučių apie susitikimus siuntimas yra patikimas būdas sumažinti neatvykimo ir vėlavimo atvejų skaičių, o informavimas apie nuolaidas ir akcijas - puiki galimybė padidinti klientų lojalumą.

Prijunkite SMS centro siuntimo paslaugą naudodami "EasyWeek" ir pasinaudokite visais internetinės rezervacijos ir paskyrimų planavimo privalumais.

Integruokite SMS centras su "EasyWeek"

Užsiregistruokite nemokamai ir sujunkite EasyWeek ir SMS centras keliais paspaudimais

Registracija

Tapkite partneriu

Norite bendradarbiauti su "EasyWeek"? Siųskite savo pasiūlymą adresu [email protected] arba susisiekite su mumis bet kuriuo kitu patogiu būdu. Laukiame bendradarbiavimo!

Rašykite mums el. paštu
Tapkite partneriu

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia