Kainos
Prisijunkite
Internetinio puslapio kūrėjas

Profesionalus internetinių svetainių kūrėjas

Lengvai pasiekiami įrankiai greitai internetinės svetainės kūrimui su online rezervacijų valdikliu

Internetinio puslapio kūrėjas

14 dienos nemokamos pilnos versijos

Neribotas prieiga prie visų planų 14 dienų #2

Naudokite visus mūsų produkto funkcionalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą naudotis.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek yra geras sprendimas mūsų sporto klubui. Jis padeda valdyti mūsų narių užsakymus ir rezervacijas. Tačiau sistema gali būti šiek tiek lėtesnė.

capterraArunas VaskeviciusSporto klubas
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

Aš tiesiog myliu „EasyWeek“! Tai padėjo mums išlaikyti tvarką per šiuos iššūkius kupinus laikus. Dabar viskas yra organizuota ir sklandi, o klientų aptarnavimas yra geresnis nei kada nors. Ačiū!

capterraRasa PetkevičiūtėSPA centras
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kas yra „Website Builder“ funkcija „EasyWeek“?

„Website Builder“ funkcijoje „EasyWeek“ įmonės gali sukurti savo profesionalias ir pritaikomas svetaines. Tai paprasta ir lengva naudoti priemonė, kuriai nereikia programavimo įgūdžių. Galite pasirinkti savo dizainą, įvesti savo verslo informaciją ir integruoti savo užsakymų sistemą.

Kaip galiu naudoti svetainės kūrėją, kad integraciją savo užsakymų sistemą?

Integracija su jūsų užsakymų sistema naudojant Svetainės kūrėją yra paprastas procesas. Kai sukūrėte svetainę, galite pridėti mygtuką 'Užsisakyti dabar', kuris tiesiogiai susieja su jūsų „EasyWeek“ užsakymų platforma. Tai leidžia jūsų klientams užsisakyti paslaugas tiesiai iš jūsų svetainės.

Ar man reikia techninių įgūdžių naudotis Svetainių Kūrėju?

Ne, jums nereikia jokių techninių įgūdžių naudotis Svetainių Kūrėju. Mūsų įrankis sukurtas naudotojui draugiškas, ir galite sukurti profesionalią svetainę tik keliais paspaudimais. Be to, mūsų pagalbos komanda visada pasirengusi padėti, jei jums reikia.

Ar galiu pritaikyti savo internetinę svetainę naudodamasis Svetainių kūrėju?

Taip, absoliučiai. Mūsų Svetainių kūrėjas turi daugybę pritaikymo galimybių. Galite keisti išdėstymą, spalvas ir šriftus, pridėti savo logotipą ir vaizdus, pasirinkti, kokius puslapius ir skyrius įtraukti. Galite iš tikrųjų padaryti svetainę savąja.

Kokios yra naudojimosi „EasyWeek“ svetainės kūrėjo privalumai?

Naudojantis svetainės kūrėju, galite sukurti profesionalią svetainę, atspindinčią jūsų prekės ženklo identitetą ir integruojančią jūsų užsakymų sistemą. Tai palengvina klientams jus rasti ir užsisakyti paslaugas. Be to, turėdami svetainę, galite pagerinti savo internetinį matomumą ir padėti savo verslui augti.

14 dienos visos versijos nemokamai

Naudokite visus mūsų produkto privalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą.

Neribota prieiga prie visų planų 14 dienų laikotarpiui

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia