Kainos
Prisijunkite
Darbuotojų darbo grafikas

Tvarkaraščio Sudarymo Programinė Įranga

Geriausia aplikacija darbo planavimui ir darbuotojų tvarkaraščiui. Visos pamainos visada kontroliuojamos. Nebėra klaidų.

Komandinio darbo planavimas
0
Padidėjęs pardavimų skaičius
0
Aukštesnis konversijos rodiklis
0
partnerių verslai

Išplėskite savo įmonės galimybes

Pradėkite maksimizuoti kiekvieną klientą #2

Padidinkite konversijos procentą ir pagerinkite klientų aptarnavimą, iš karto pasinaudodami visomis EasyWeek funkcijomis.

Paprastas dizainas

Nepriklausomai nuo to, kiek darbuotojų turite, su „EasyWeek“ visi jų pamainos bus visada matomos ir lengvai valdomos. Nebėra nesuderinamumų ir klaidų tvarkaraštyje.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

Su EasyWeek, darbas tapo kur kas paprastesnis. Dabar mūsų klientai gali užsiregistruoti į treniruotes internetu, o mes galime lengvai valdyti savo tvarkaraštį. Tiesiog nuostabu!

g2Tomas KavaliauskasSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek yra geras sprendimas mūsų sporto klubui. Jis padeda valdyti mūsų narių užsakymus ir rezervacijas. Tačiau sistema gali būti šiek tiek lėtesnė.

capterraArunas VaskeviciusSporto klubas
Rated {score} stars

Su EasyWeek viskas tapo daug paprasčiau! Dabar mūsų klientai gali užsisakyti sporto klubo paslaugas bet kuriuo paros metu, net ir mums neveikiant. Tai puikus sprendimas!

getappMariusSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

Aš tiesiog myliu „EasyWeek“! Tai padėjo mums išlaikyti tvarką per šiuos iššūkius kupinus laikus. Dabar viskas yra organizuota ir sklandi, o klientų aptarnavimas yra geresnis nei kada nors. Ačiū!

capterraRasa PetkevičiūtėSPA centras
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Ar galiu naudoti „EasyWeek“ savo komandos tvarkaraščiui sudaryti?

Taip, „EasyWeek“ sukurtas jums padėti efektyviai ir lengvai sudaryti savo komandos tvarkaraštį. Galite priskirti užduotis, stebėti pažangą ir valdyti tvarkaraščius visose vietoje.

Kaip „EasyWeek“ padeda tvarkant komandos darbotvarkę?

„EasyWeek“ siūlo įvairias komandos darbotvarkės funkcijas. Galite sukurti individualias darbotvarkes kiekvienam komandos nariui, priskirti užduotis, valdyti prieinamumą ir netgi sinchronizuoti su kitais kalendoriais, kad išvengtumėte dvigubų užsakymų.

Ar galiu stebėti savo komandos pažangą su „EasyWeek“?

Taip, „EasyWeek“ leidžia jums stebėti savo komandos pažangą ir našumą. Galite stebėti atliktus darbus, dirbtas valandas ir bendrą produktyvumą.

Ar įmanoma sinchronizuoti EasyWeek su kitais kalendoriais?

Taip, EasyWeek galima sinchronizuoti su kitais kalendoriais. Ši funkcija užtikrina, kad visos jūsų rezervacijos, susitikimai ir tvarkaraščiai yra vienoje vietoje ir nėra konfliktų ar dvigubų rezervacijų.

Ką daryti, jei man reikia perkelti ar atšaukti rezervaciją?

„EasyWeek“ leidžia lengvai perkelti ar atšaukti rezervacijas. Tai galite padaryti tiesiogiai per platformą, o visi pakeitimai automatiškai atnaujins visus sinchronizuotus kalendorius.

Išplėskite savo įmonės galimybes

Padidinkite konversijos rodiklį ir pagerinkite klientų aptarnavimo kokybę, gaudami nedelsiantinę prieigą prie visų „EasyWeek“ funkcijų.

Pradėkite pasinaudoti kiekvienu klientu geriausiu įmanomu būdu

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia