Kainos
Prisijunkite
Marketingo automatizacija

Rinkodaros valdymas

Visos priemonės rinkodaros užduotims atlikti: klientų segmentavimas, siuntinių valdymas, automatizuotas bendravimas su klientais.

Marketingo automatizacija
0
Pardavimų padidėjimas
0
Aukštesnis konversijos rodiklis
0
Partnerių verslų

14 dienos nemokamos pilnos versijos

Neribotas prieiga prie visų planų 14 dienų #2

Naudokite visus mūsų produkto funkcionalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą naudotis.

Įkvėpkite savo klientus likti su jumis

Nustatykite savo marketingo užduotis vieną kartą ir mėgaukitės automatizuotų procesų patogumu.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

Mano klientai tikrai mėgsta galimybę užsiregistruoti internetu. Dabar aš galiu efektyviau planuoti savo dieną ir dirbti daugiau. EasyWeek - puikus sprendimas!

applestoreLinas ŽukauskasAutoservisas
Rated {score} stars

Su EasyWeek, darbas tapo kur kas paprastesnis. Dabar mūsų klientai gali užsiregistruoti į treniruotes internetu, o mes galime lengvai valdyti savo tvarkaraštį. Tiesiog nuostabu!

g2Tomas KavaliauskasSporto klubas
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kaip „EasyWeek“ gali padėti automatizuoti mano verslo rinkodarą?

„EasyWeek“ gali padėti automatizuoti jūsų verslo rinkodarą, sukurdama internetinės rezervacijos sistemą. Jis gali siųsti automatiškus priminimus klientams, tvarkyti jūsų rezervacijas ir stebėti jūsų verslo našumą. Taip pat gali padėti skleisti informaciją apie jūsų verslą, integravusis su socialinių tinklų platformomis.

Kokio tipo verslai gali naudoti „EasyWeek“ rinkodaros automatizavimui?

„EasyWeek“ gali naudoti bet kuris verslas, kuris priklauso nuo užsakymų ar susitikimų. Tai apima grožio salonus, fitneso centrus, medicinos praktikas, renginių planavimo įmones ir daugiau. Platforma gali būti pritaikyta pagal jūsų verslo konkrečius poreikius.

Ar „EasyWeek“ integruojasi su kitais rinkodaros įrankiais?

Taip, „EasyWeek“ gali lengvai integruotis su kitais rinkodaros įrankiais, kad suteiktų vientisą patirtį. Tai apima CRM sistemas, el. pašto rinkodaros įrankius, socialinių medijų platformas ir daugiau.

Ar „EasyWeek“ gali padėti man sekti savo rinkodaros kampanijų sėkmę?

Taip, „EasyWeek“ pateikia išsamias statistikas ir ataskaitas, kurios gali padėti jums sekti savo rinkodaros kampanijų sėkmę. Tai apima užsakymų dažnį, klientų išlaikymo rodiklius ir daugiau.

Ar „EasyWeek“ teikia pagalbą nustatant ir valdant mano marketingo automatizaciją?

Taip, „EasyWeek“ teikia 24/7 pagalbą, kad padėtų jums nustatyti ir valdyti savo marketingo automatizaciją. Mes siūlome tiek tiesioginio pokalbio, tiek el. pašto pagalbą, kad užtikrintume, jog gausite reikiamą pagalbą.

Išplėskite savo įmonės galimybes

Padidinkite konversijos rodiklį ir pagerinkite klientų aptarnavimo kokybę, gaudami nedelsiantinę prieigą prie visų „EasyWeek“ funkcijų.

Pradėkite pasinaudoti kiekvienu klientu geriausiu įmanomu būdu

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia