Kainos
Prisijunkite
Klientų duomenų bazė

Internetinė Klientų Valdymo Programinė Įranga

Patikima sistema klientų palaikymui ir jūsų verslo vartotojų duomenų valdymui.

Klientų duomenų bazė
0
Klientų bazės augimas
0
Aktyvių klientų skaičius
0
Naujų klientų skaičius

14 dienos nemokamos pilnos versijos

Neribotas prieiga prie visų planų 14 dienų #2

Naudokite visus mūsų produkto funkcionalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą naudotis.

Išsamus profilis kiekvienam klientui

EasyWeek klientų duomenų bazė yra neįkainojama pagalba renkant informaciją apie potencialius ir esamus klientus. Naudokite pastabas ir funkcijas paslaugų gerinimui, ir importuokite ar eksportuokite duomenis pagal poreikį.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Rated {score} stars

Mano klientai tikrai mėgsta galimybę užsiregistruoti internetu. Dabar aš galiu efektyviau planuoti savo dieną ir dirbti daugiau. EasyWeek - puikus sprendimas!

applestoreLinas ŽukauskasAutoservisas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek yra geras sprendimas mūsų sporto klubui. Jis padeda valdyti mūsų narių užsakymus ir rezervacijas. Tačiau sistema gali būti šiek tiek lėtesnė.

capterraArunas VaskeviciusSporto klubas
Rated {score} stars

Aš tiesiog myliu „EasyWeek“! Tai padėjo mums išlaikyti tvarką per šiuos iššūkius kupinus laikus. Dabar viskas yra organizuota ir sklandi, o klientų aptarnavimas yra geresnis nei kada nors. Ačiū!

capterraRasa PetkevičiūtėSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

Su EasyWeek, darbas tapo kur kas paprastesnis. Dabar mūsų klientai gali užsiregistruoti į treniruotes internetu, o mes galime lengvai valdyti savo tvarkaraštį. Tiesiog nuostabu!

g2Tomas KavaliauskasSporto klubas
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kas yra 'Klientų duomenų bazė' funkcija EasyWeek?

'Klientų duomenų bazė' yra EasyWeek funkcija, leidžianti verslui valdyti ir tvarkyti savo klientų informaciją. Ji apima įvairias funkcionalumus, tokius kaip klientų įrašų pridėjimas, redagavimas ir ištrynimas, klientų užsakymų ir sandorių stebėjimas ir daugiau.

Kaip 'Klientų duomenų bazės' funkcija gali padėti mano verslui?

'Klientų duomenų bazės' funkcija leidžia jums stebėti ir valdyti visus klientų sąveikos momentus vienoje vietoje. Ji gali padėti jums formuoti klientų išlaikymo strategijas, personalizuotą rinkodarą ir gerinti bendrą klientų aptarnavimą.

Ar mano klientų duomenys yra saugūs su EasyWeek?

Taip, EasyWeek įsipareigojęs užtikrinti jūsų klientų duomenų saugumą. Mes naudojame pažangias saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo neleistino prieigos ir naudojimo.

Ar galiu importuoti esamą klientų duomenų bazę į EasyWeek?

Taip, „EasyWeek“ leidžia įmonėms importuoti esamą klientų duomenų bazę. Jei kiltų kokių nors problemų ar iššūkių, mūsų pagalbos komanda visada pasirengusi padėti.

Ar galiu eksportuoti savo klientų duomenis iš EasyWeek?

Taip, jūs galite eksportuoti savo klientų duomenis iš EasyWeek bet kuriuo metu. Tai gali būti naudinga atsarginių kopijų kūrimui arba duomenų naudojimui kitose sistemose ar platformose.

14 dienos visos versijos nemokamai

Naudokite visus mūsų produkto privalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą.

Neribota prieiga prie visų planų 14 dienų laikotarpiui

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia