Kainos
Prisijunkite
Internetinė rezervacija

Rezervacijos sistema

Internetinio puslapio rezervacijos modulis: vietų nuomos automatizavimas, vartotojų patogumai ir jūsų įmonės efektyvumo didinimas.

Internetinė rezervacija
0
Pardavimų padidėjimas
0
Aukštesnis konversijos koeficientas
0
partnerių verslai

Išplėskite savo įmonės galimybes

Pradėkite maksimizuoti kiekvieną klientą #2

Padidinkite konversijos procentą ir pagerinkite klientų aptarnavimą, iš karto pasinaudodami visomis EasyWeek funkcijomis.

Gaukite daugiau su internetinio užsakymo moduliu

Raskite naujas verslo galimybes pridedami kambarių ir įrangos rezervavimo parinktį į savo interneto svetainę.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

Su EasyWeek viskas tapo daug paprasčiau! Dabar mūsų klientai gali užsisakyti sporto klubo paslaugas bet kuriuo paros metu, net ir mums neveikiant. Tai puikus sprendimas!

getappMariusSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

Mano klientai tikrai mėgsta galimybę užsiregistruoti internetu. Dabar aš galiu efektyviau planuoti savo dieną ir dirbti daugiau. EasyWeek - puikus sprendimas!

applestoreLinas ŽukauskasAutoservisas
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kokia nauda naudojant „EasyWeek“ internetinėms užsakymams?

„EasyWeek“ supaprastina užsakymų procesą, sutaupydama brangų laiką jūsų verslui. Tai leidžia klientams patiems atlikti užsakymus internetu, taip sumažinant laiką, kurį praleidžiate tvarkydami susitikimus. Be to, tai padeda sumažinti nepasirodymų skaičių per automatinius priminimus. Be to, sistema veikia visą parą, todėl klientai gali užsakyti sau patogiu laiku.

Ar galiu pritaikyti rezervacijos procesą su „EasyWeek“?

Taip, „EasyWeek“ leidžia jums pritaikyti rezervacijos procesą pagal jūsų verslo unikalius poreikius. Galite nustatyti savo rezervacijos taisykles, prieinamumą, teikiamas paslaugas ir daugiau.

Kaip „EasyWeek“ tvarko mokėjimus?

„EasyWeek“ integruojasi su keletu populiarių mokėjimų procesorių, leidžiančių jūsų klientams atsiskaityti už rezervacijas internetu. Sistema taip pat palaiko skirtingus kainų lygmenis ir nuolaidų kodus.

Ar galiu naudoti „EasyWeek“ kelioms vietoms?

Be abejo, „EasyWeek“ palaiko įmones su keliomis vietomis. Galite valdyti visas savo vietas iš vienos paskyros, o klientai gali pasirinkti pageidaujamą vietą užsakydami.

Kokia klientų aptarnavimo situacija?

„EasyWeek“ siūlo išsamią klientų aptarnavimo sistemą, įskaitant išsamų pagalbos centrą ir specializuotą pagalbos komandą. Mes čia esame, kad padėtume jums maksimaliai išnaudoti „EasyWeek“ ir užtikrintume sklandų užsakymų procesą.

14 dienos visos versijos nemokamai

Naudokite visus mūsų produkto privalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą.

Neribota prieiga prie visų planų 14 dienų laikotarpiui

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia