Kainos
Prisijunkite
CRM pardavimui

Pardavimų valdymo sistema

Geriausi įrankiai pardavimams atlikti ir valdyti internete. Būkite nuolatos informuoti apie visus įmonės pokyčius ir tendencijas.

Pardavimų valdymas
0
Pardavimų augimas
0
Aukštesnis konversijos kursas
0
partnerių verslai

Išplėskite savo įmonės galimybes

Pradėkite maksimizuoti kiekvieną klientą #2

Padidinkite konversijos procentą ir pagerinkite klientų aptarnavimą, iš karto pasinaudodami visomis EasyWeek funkcijomis.

Visi pardavimų duomenys visada po ranka

Efektyvus pardavimų valdymas. Būkite informuotas apie visus pokyčius ir tendencijas naudodamiesi analitiniais ataskaitomis apie verslo rezultatus.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

Su EasyWeek viskas tapo daug paprasčiau! Dabar mūsų klientai gali užsisakyti sporto klubo paslaugas bet kuriuo paros metu, net ir mums neveikiant. Tai puikus sprendimas!

getappMariusSporto klubas
Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

EasyWeek yra geras sprendimas mūsų sporto klubui. Jis padeda valdyti mūsų narių užsakymus ir rezervacijas. Tačiau sistema gali būti šiek tiek lėtesnė.

capterraArunas VaskeviciusSporto klubas
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

Su EasyWeek, darbas tapo kur kas paprastesnis. Dabar mūsų klientai gali užsiregistruoti į treniruotes internetu, o mes galime lengvai valdyti savo tvarkaraštį. Tiesiog nuostabu!

g2Tomas KavaliauskasSporto klubas
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Mano klientai tikrai mėgsta galimybę užsiregistruoti internetu. Dabar aš galiu efektyviau planuoti savo dieną ir dirbti daugiau. EasyWeek - puikus sprendimas!

applestoreLinas ŽukauskasAutoservisas
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kaip „EasyWeek“ gali padėti valdyti mano verslo pardavimus?

„EasyWeek“ siūlo galingą užsakymų platformą, kuri padeda racionalizuoti jūsų pardavimų procesus. Ji leidžia jums valdyti susitikimus, užsakymus ir atsargas, taip lengvai stebint sandorius ir užtikrinant, kad maksimaliai išnaudojate savo pardavimus.

Ar „EasyWeek“ gali integruotis su mano esamais pardavimų valdymo įrankiais?

Taip, „EasyWeek“ sukurtas taip, kad nesunkiai veiktų su įvairiais pardavimų valdymo įrankiais. Tai reiškia, kad galite jį integruoti į savo esamą infrastruktūrą, užtikrinant nepertraukiamą perėjimą.

Ar EasyWeek tinka visų dydžių verslams?

Absoliučiai! Nesvarbu, ar esate mažas verslas, siekiantis racionalizuoti rezervacijas, ar didelė įmonė, siekianti automatizuoti operacijas, EasyWeek gali būti pritaikytas pagal jūsų poreikius.

Kaip „EasyWeek“ apsaugo mano klientų duomenis?

„EasyWeek“ rimtai žiūri į duomenų apsaugą. Mes turime griežtas saugumo priemones, kad užtikrintume visų klientų duomenų saugumą. Mes laikomės visų pagrindinių duomenų apsaugos taisyklių.

Kokią paramą „EasyWeek“ siūlo verslui?

„EasyWeek“ siūlo išsamų verslo paramą, įskaitant techninę pagalbą, padedančią integruoti ir naudoti platformą, taip pat klientų aptarnavimą, atsakantį į bet kokius jūsų klausimus ar problemas.

14 dienos visos versijos nemokamai

Naudokite visus mūsų produkto privalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą.

Neribota prieiga prie visų planų 14 dienų laikotarpiui

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia