Kainos
Prisijunkite
CRM programa

CRM sistema klientų rezervacijoms

Veiksminga internetinė CRM sistema, optimizuojanti paslaugų rezervacijas, klientų valdymą ir automatizuojanti visus verslo procesus.

CRM sistema
0
Padidėję pardavimai
0
Aukštesnis konversijos rodiklis
0
Partnerių verslai

Išplėskite savo įmonės galimybes

Pradėkite maksimizuoti kiekvieną klientą #2

Padidinkite konversijos procentą ir pagerinkite klientų aptarnavimą, iš karto pasinaudodami visomis EasyWeek funkcijomis.

Optimizuokite procesus geresnių rezultatų pasiekimui

EasyWeek CRM padeda gerinti klientų santykius ir didinti jų pasitenkinimą, kas savo ruožtu didina jūsų pardavimus ir apyvartą.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

Aš tiesiog myliu „EasyWeek“! Tai padėjo mums išlaikyti tvarką per šiuos iššūkius kupinus laikus. Dabar viskas yra organizuota ir sklandi, o klientų aptarnavimas yra geresnis nei kada nors. Ačiū!

capterraRasa PetkevičiūtėSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Rated {score} stars

Su EasyWeek, darbas tapo kur kas paprastesnis. Dabar mūsų klientai gali užsiregistruoti į treniruotes internetu, o mes galime lengvai valdyti savo tvarkaraštį. Tiesiog nuostabu!

g2Tomas KavaliauskasSporto klubas
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kas yra CRM sistema ir kaip ji integruojasi su „EasyWeek“?

CRM („Customer Relationship Management“) sistema yra įrankis, padedantis valdyti sąveiką su klientais ir potencialiais klientais. „EasyWeek“ integruojasi su jūsų CRM sistema, siekdamas racionalizuoti užsakymų ir susitikimų procesus, didinant efektyvumą ir klientų patirtį.

Kaip „EasyWeek“ gali padidinti mūsų CRM efektyvumą?

„EasyWeek“ gali automatizuoti užsakymų ir susitikimų procesus, mažindamas rankinį darbą jūsų CRM sistemoje. Tai lemia didesnę produktyvumą, tikslų duomenų valdymą ir pagerintą klientų aptarnavimą.

Ar „EasyWeek“ gali sinchronizuotis su mūsų esama CRM sistema?

Taip, „EasyWeek“ yra sukurtas integruotis su įvairiomis populiariomis CRM sistemomis. Tai leidžia be sutrikimų perduoti ir sinchronizuoti duomenis, užtikrinant sklandų jūsų verslo veikimą.

Ką daryti, jei mums reikia pagalbos integruojant „EasyWeek“ su mūsų CRM sistema?

Mūsų pagalbos komanda yra pasirengusi jums padėti susidūrus su bet kokiais iššūkiais integracijos proceso metu. Mes užtikrinsime, kad „EasyWeek“ veiktų be sutrikimų jūsų CRM aplinkoje.

Ar „EasyWeek“ siūlo kokias nors CRM funkcijas?

Taip, „EasyWeek“ turi keletą integruotų CRM funkcijų. Tai apima klientų sąveikos stebėjimą, klientų duomenų valdymą ir ataskaitų generavimą. Tačiau norint naudotis išsamesnėmis CRM funkcijomis, gali būti naudinga integruoti su specializuota CRM sistema.

14 dienos visos versijos nemokamai

Naudokite visus mūsų produkto privalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą.

Neribota prieiga prie visų planų 14 dienų laikotarpiui

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia