Kainos
Prisijunkite
Atlyginimų modulis

Atlyginimų skaičiavimas

Patogi sistema atlyginimų skaičiavimui ir darbuotojų mokėjimams efektyviai valdyti. Sukurta, kad supaprastintų jūsų darbo procesus.

Darbuotojų atlyginimų administravimas

Išplėskite savo įmonės galimybes

Pradėkite maksimizuoti kiekvieną klientą #2

Padidinkite konversijos procentą ir pagerinkite klientų aptarnavimą, iš karto pasinaudodami visomis EasyWeek funkcijomis.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

Mano klientai tikrai mėgsta galimybę užsiregistruoti internetu. Dabar aš galiu efektyviau planuoti savo dieną ir dirbti daugiau. EasyWeek - puikus sprendimas!

applestoreLinas ŽukauskasAutoservisas
Rated {score} stars

Aš tiesiog myliu „EasyWeek“! Tai padėjo mums išlaikyti tvarką per šiuos iššūkius kupinus laikus. Dabar viskas yra organizuota ir sklandi, o klientų aptarnavimas yra geresnis nei kada nors. Ačiū!

capterraRasa PetkevičiūtėSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Rated {score} stars

Su EasyWeek viskas tapo daug paprasčiau! Dabar mūsų klientai gali užsisakyti sporto klubo paslaugas bet kuriuo paros metu, net ir mums neveikiant. Tai puikus sprendimas!

getappMariusSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kaip veikia „EasyWeek“ darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija?

„EasyWeek“ darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija yra automatizuota sistema, padedanti valdyti Jūsų verslo atlyginimus. Ji skaičiuoja atlyginimus pagal darbo valandas, užregistruotas sistemoje, atsižvelgdama į viršvalandžius, atostogas ir neapmokamus pertraukas. Ji gali būti pritaikyta pagal jūsų verslo konkrečius poreikius ir reglamentus.

Ar Darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija gali tvarkyti įvairius darbuotojų sutarčių tipus?

Taip, Darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija yra sukurta tvarkyti įvairius sutarčių tipus. Nesvarbu, ar jūsų darbuotojai dirba pilnu etatu, yra ne viso etato darbuotojai ar rangovai, sistema gali būti pritaikyta atitikti jų sutarties konkrečias sąlygas.

Ar „EasyWeek“ darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija yra saugi?

Taip, saugumas yra svarbiausias „EasyWeek“ prioritetas. Mes naudojame pažangius saugumo protokolus, kad užtikrintume visų duomenų, įskaitant atlyginimų informaciją, konfidencialumą ir apsaugą nuo neleistinos prieigos.

Ar „Staff Payroll Management“ funkcija gali būti integruota su kitomis buhalterijos programomis?

Taip, „EasyWeek“ darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija gali būti integruota su daugeliu populiarių buhalterijos programų. Tai leidžia be sutrikimų perduoti duomenis ir padeda laikyti visą jūsų finansinę informaciją vienoje vietoje.

Ką daryti, jei man reikia pagalbos su darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija?

„EasyWeek“ teikia išsamią paramą visoms savo funkcijoms. Jei jums reikia pagalbos su darbuotojų atlyginimų valdymo funkcija, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo komandą, kuri yra pasirengusi jums padėti bet kuriuo metu.

Būkite su savo klientais, mes pasirūpinsime likusiu

Išbandykite „EasyWeek“ savo įmonės efektyviam valdymui. Mūsų pagalba visada pasiekiama: 7 dienas per savaitę, nemokamai bet kokiu tarifu.

Keskity savo paslaugoms, mes pasirūpinsime likusiu

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia