Kainos
Prisijunkite
Darbuotojo darbo grafikas

Tvarkaraščio valdymas

Praktiški įrankiai efektyviam tvarkaraščio planavimui, pamainų valdymui ir užimtumo kalendoriaus priežiūrai.

Pamainų planas

14 dienos nemokamos pilnos versijos

Neribotas prieiga prie visų planų 14 dienų #2

Naudokite visus mūsų produkto funkcionalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą naudotis.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

Su EasyWeek viskas tapo daug paprasčiau! Dabar mūsų klientai gali užsisakyti sporto klubo paslaugas bet kuriuo paros metu, net ir mums neveikiant. Tai puikus sprendimas!

getappMariusSporto klubas
Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kas yra „EasyWeek“ funkcija „Shift Plan“?

„Shift Plan“ funkcija „EasyWeek“ yra įrankis, leidžiantis verslui lengvai planuoti ir valdyti darbuotojų pamainas. Ši funkcija padeda verslui automatizuoti ir efektyviai vykdyti savo operacijas, taip sutaupant laiko ir pastangų.

Kaip veikia pamainų planavimo funkcija?

Pamainų planavimo funkcija leidžia jums sukurti darbuotojų tvarkaraštį, kurį jie gali pasiekti ir peržiūrėti internete. Galite priskirti pamainas konkrečioms darbuotojams, o jie bet kuriuo metu ir bet kur gali patikrinti savo tvarkaraštį. Būtina pakeisti, tai taip pat gali būti lengvai atlikta.

Ar galiu pritaikyti pamainų planą pagal savo verslo poreikius?

Taip, „EasyWeek“ pamainų planavimo funkcija yra visiškai pritaikoma. Galite reguliuoti nustatymus, kad atitiktų jūsų verslo specifinius poreikius. Galite nustatyti pamainų trukmę, priskirti pamainas tam tikriems darbuotojams ir daugiau.

Ar funkcija „Kaitos planas“ yra prieinama visų tipų verslui?

Taip, „Kaitos planas“ funkcija yra lanksti ir gali būti naudojama visų tipų verslui, kuriam reikia kaitinių darbo grafikų. Nepriklausomai nuo to, ar jūs valdote saloną, kliniką, sporto salę ar bet kokį kitą verslą, „Kaitos planas“ funkcija gali padėti jums efektyviau valdyti darbuotojų darbo grafikus.

Kokie naudojimosi pamainų planavimo funkcija privalumai?

Pamainų planavimo funkcija gali padėti jūsų verslui didinti efektyvumą, mažinti planavimo klaidas ir gerinti darbuotojų pasitenkinimą. Ji pašalina poreikį planuoti rankiniu būdu, taip sutaupydama jūsų laiką ir pastangas. Be to, ji suteikia jūsų darbuotojams paprastą būdą patikrinti savo pamainas, mažinant nesusipratimus ir nesutarimus.

Išplėskite savo įmonės galimybes

Padidinkite konversijos rodiklį ir pagerinkite klientų aptarnavimo kokybę, gaudami nedelsiantinę prieigą prie visų „EasyWeek“ funkcijų.

Pradėkite pasinaudoti kiekvienu klientu geriausiu įmanomu būdu

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia