Kainos
Prisijunkite
Apsauga nuo praleistų susitikimų

Apsauga nuo neatvykimo

Išbandyti įrankiai atšaukimams minimizuoti. Valdykite savo verslą be pelno praradimo rizikos dėl kliento neatvykimo.

Apsauga nuo praleistų susitikimų

14 dienos nemokamos pilnos versijos

Neribotas prieiga prie visų planų 14 dienų #2

Naudokite visus mūsų produkto funkcionalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą naudotis.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

Mano klientai tikrai mėgsta galimybę užsiregistruoti internetu. Dabar aš galiu efektyviau planuoti savo dieną ir dirbti daugiau. EasyWeek - puikus sprendimas!

applestoreLinas ŽukauskasAutoservisas
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Rated {score} stars

Su EasyWeek, darbas tapo kur kas paprastesnis. Dabar mūsų klientai gali užsiregistruoti į treniruotes internetu, o mes galime lengvai valdyti savo tvarkaraštį. Tiesiog nuostabu!

g2Tomas KavaliauskasSporto klubas
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Aš tiesiog negaliu patikėti, kaip EasyWeek palengvino mano gyvenimą! Mano klientai dabar gali lengvai užsisakyti paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu sutelkti dėmesį į teikiamas paslaugas. Ačiū!

trustpilotGiedre KavaliauskieneGražinimo salonas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kas yra „No-show“ apsauga „EasyWeek“?

„No-show“ apsauga yra „EasyWeek“ funkcija, kuri apsaugo įmones nuo klientų, kurie neatvyksta į susitikimus. Ši funkcija leidžia įmonėms nustatyti taisykles, reikalaujančias, kad klientai pateiktų užstatą ar visiškai apmokėtų užsakymą užsakymo metu, mažinant riziką patirti finansinių nuostolių dėl „no-show“.

Kaip galiu įdiegti „No-show“ apsaugą savo verslui „EasyWeek“ platformoje?

„No-show“ apsaugos nustatymas „EasyWeek“ platformoje yra lengvas. Tiesiog eikite į savo paskyros nustatymus, pasirinkite parinktį 'No-show apsauga' ir sekite nurodymus, kad nustatytumėte pageidaujamas taisykles. Galite pasirinkti, ar reikalauti užstato ar pilno mokėjimo rezervuojant laiką, ir nurodyti sąlygas, pagal kurias klientas gali atšaukti ar perkelti rezervaciją neprarandant sumokėtos sumos.

Ar gausiu atlyginimą, jei klientas neatvyksta į susitikimą?

Taip, naudojant funkciją „Apsauga nuo neatvykimo“, jei klientas neatvyksta į susitikimą be tinkamo atšaukimo ar perkėlimo, jis sumoka jums už rezervaciją.

Ar galiu pritaikyti „No-show“ apsaugos taisykles skirtingų tipų rezervacijoms?

Taip, „EasyWeek“ leidžia jums nustatyti skirtingas „No-show“ apsaugos taisykles skirtingų tipų rezervacijoms. Ši lankstumo funkcija užtikrina, kad politika gali būti pritaikyta atsižvelgiant į konkrečius poreikius ir rizikas, susijusias su kiekviena rezervacijos rūšimi.

Kas nutinka, jei klientas ginčija neatsiradimo mokestį?

Jei klientas ginčija neatsiradimo mokestį, rekomenduojame tiesiogiai bendrauti su klientu, kad išspręstumėte problemą. Jei laikėtės nustatytų neatsiradimo apsaugos taisyklių ir klientas tiesiog nepasirodė susitikimui be tinkamo atšaukimo ar perkėlimo, turite teisę palikti mokėjimą.

Būkite su savo klientais, mes pasirūpinsime likusiu

Išbandykite „EasyWeek“ savo įmonės efektyviam valdymui. Mūsų pagalba visada pasiekiama: 7 dienas per savaitę, nemokamai bet kokiu tarifu.

Keskity savo paslaugoms, mes pasirūpinsime likusiu

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia