Kainos
Prisijunkite
Formos kūrėjas

Užsakymo forma

Patogus internetinės užsakymų formos kūrėjas optimizuoja klientų registraciją ir padidina verslo efektyvumą.

Formos kūrėjas

Išplėskite savo įmonės galimybes

Pradėkite maksimizuoti kiekvieną klientą #2

Padidinkite konversijos procentą ir pagerinkite klientų aptarnavimą, iš karto pasinaudodami visomis EasyWeek funkcijomis.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek yra geras sprendimas mūsų sporto klubui. Jis padeda valdyti mūsų narių užsakymus ir rezervacijas. Tačiau sistema gali būti šiek tiek lėtesnė.

capterraArunas VaskeviciusSporto klubas
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

Nenaudojant EasyWeek, buvo sunku valdyti mūsų rezervacijas, ypač per šventes. Dabar tai tiesiog vaikų žaidimas. Rekomenduoju šią platformą visiems.

twitterMarius ZilinskasRestoranas
Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek yra tiesiog neįtikėtina. Jis ne tik padeda mums valdyti rezervacijas, bet ir suteikia klientams galimybę užsisakyti paslaugas patogiai ir greitai. Jis taip pat palengvina mūsų darbuotojų darbą. Mes tikrai patenkinti šia sistema.

applestoreVilma BalciunieneSPA centras
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kas yra „Form Builder“ funkcija „EasyWeek“?

„Form Builder“ yra „EasyWeek“ funkcija, leidžianti verslui kurti individualias formas. Šios formos gali būti naudojamos įvairiems tikslams, tokiems kaip klientų informacijos rinkimas, susitikimų užsakymas ir mokėjimų apdorojimas. „Form Builder“ funkcija yra patogiai naudojama ir nereikalauja jokių programavimo įgūdžių.

Kodėl turėčiau naudoti 'Form Builder' funkciją?

'Form Builder' funkcija leidžia jums pritaikyti formas pagal jūsų verslo poreikius. Tai ne tik pagerina jūsų verslo veiklą, bet ir gerina vartotojo patirtį jūsų klientams. Formas galima integruoti į jūsų svetainę ar programą, taip palengvinant klientams galimybę užsisakyti paslaugas ar susitikimus.

Kaip pritaikomas yra EasyWeek formų kūrėjas?

Formų kūrėjas EasyWeek yra labai pritaikomas. Galite pridėti įvairius laukus, pasirinkti iš įvairių įvesties tipų (tekstas, žymimasis langelis ir kt.), nustatyti laukų patvirtinimą ir net pakeisti dizainą, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklą. Tai leidžia jums kurti formas, pritaikytas jūsų konkrečioms poreikims.

Ar yra limitas formų, kurias galiu sukurti naudodamasis Formų kūrimo įrankiu, skaičiui?

Ne, nėra jokio limito formų, kurias galite sukurti naudodamiesi Formų kūrimo įrankio funkcija EasyWeek. Galite kurti tiek formų, kiek reikalauja jūsų verslas.

Ar galiu integruoti sukuriamas formas su kitomis sistemomis?

Taip, su „Form Builder“ sukurtas formas galima integruoti su kitomis sistemomis. Tai leidžia racionalizuoti veiklą, automatizuojant duomenų rinkimą ir apdorojimą.

14 dienos visos versijos nemokamai

Naudokite visus mūsų produkto privalumus visiškai nemokamai ir be jokių apribojimų. Įvertinkite EasyWeek funkcionalumą, privalumus ir patogumą.

Neribota prieiga prie visų planų 14 dienų laikotarpiui

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia