Kainos
Prisijunkite
Mobilioji programa klientams

Programa jūsų klientams

Kurkite ir paleiskite mobilioją programą klientams, kad paslaugų užsakymas būtų paprastesnis.

Mobilioji programa klientams

Išplėskite savo įmonės galimybes

Pradėkite maksimizuoti kiekvieną klientą #2

Padidinkite konversijos procentą ir pagerinkite klientų aptarnavimą, iš karto pasinaudodami visomis EasyWeek funkcijomis.

Likite sinchronizuotai iš bet kurio įrenginio

Mūsų sistema veikia išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse ir internetinėje versijoje. Galimybė valdyti rezervacijas kelyje!

App StoreGoogle Play
Kainos
  • Kredito kortelės nereikia
  • 14 dienų bandomoji pilnosios versijos versija
  • Jokių paslėptų mokesčių
Nemokamai
0€
Pagrindinės funkcijos
Pro Pro
9,52€
Išplėstinės funkcijos
Palyginkite visus planus
Prisijunk prie įmonių, kurios mums pasitiki

Sukurk savo sėkmės istoriją su EasyWeek!

Rated {score} stars
4.9

Lengvas užsakymas internetu, kurį pamėgo daugiau nei 10 000 įmonių.

Rated {score} stars

Puikus! Aš tiesiog negaliu gyventi be „EasyWeek“. Tai sutaupė tiek daug mano laiko ir padidino efektyvumą. Mano klientai taip pat mėgsta patogumą, kurį tai suteikia. Visiškai rekomenduoju!

twitterEglė JankauskienėSporto klubas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema padėjo mums automatiškai tvarkyti klientų užsakymus. Dabar mums nereikia skambinti ir susitarti dėl laiko. Kartais būna keblumų, bet apskritai geras įrankis.

g2Vilma JonaitienėGrožio salonas
Rated {score} stars

Su EasyWeek, darbas tapo kur kas paprastesnis. Dabar mūsų klientai gali užsiregistruoti į treniruotes internetu, o mes galime lengvai valdyti savo tvarkaraštį. Tiesiog nuostabu!

g2Tomas KavaliauskasSporto klubas
Rated {score} stars

Džiaugiuosi, kad radau EasyWeek. Tai supaprastino mūsų darbo procesus ir pagerino klientų patirtį. Kartais sistema gali būti šiek tiek lėtesnė, bet bendras patogumas ir funkcionalumas tikrai kompensuoja tai.

capterraViktorijaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

Naudodamasis „EasyWeek“, palengvinau savo darbą. Dabar mano klientai gali užsisakyti savo paslaugas bet kuriuo paros metu, o aš galiu efektyviau planuoti savo darbo dieną. Dar keli smulkūs patobulinimai būtų naudingi, bet bendrai vertinu tai kaip gerą patirtį.

applestoreJonas KavaliauskasGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek padėjo mums automatizuoti visus savo rezervacijų procesus. Tai taupė daug mūsų laiko ir leido mums sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą. Rekomenduoju!

applestoreJustinaGrožio salonas
Rated {score} stars

EasyWeek sistema yra naudinga ir lengva naudoti. Galbūt tai ne visada yra tobuliausia, bet tai padėjo mums geriau tvarkyti klientų užsakymus ir sumažinti klaidas. Verta išbandyti.

twitterTomas LukšaOdontologijos klinika
Rated {score} stars

EasyWeek yra geras sprendimas mūsų sporto klubui. Jis padeda valdyti mūsų narių užsakymus ir rezervacijas. Tačiau sistema gali būti šiek tiek lėtesnė.

capterraArunas VaskeviciusSporto klubas
Rated {score} stars

Su EasyWeek viskas tapo daug paprasčiau! Dabar mūsų klientai gali užsisakyti sporto klubo paslaugas bet kuriuo paros metu, net ir mums neveikiant. Tai puikus sprendimas!

getappMariusSporto klubas
Rated {score} stars

Nors pradžioje buvo keletas techninių problemų, EasyWeek komanda greitai jas išsprendė. Dabar mūsų klientai gali lengvai užsiregistruoti į paslaugas, o mes galime geriau valdyti savo laiką.

trustpilotGreta PetraitienėSPA centras
Dažnai užduodami klausimai

Negalite rasti atsakymo? Susisiekite su mūsų draugiška komanda.

Kas yra „EasyWeek Client Mobile App“?

„EasyWeek Client Mobile App“ yra mobilioji programėlė, leidžianti jūsų klientams atlikti ir tvarkyti savo rezervacijas kelyje. Tai padeda verslui racionalizuoti savo veiklą ir siūlo paprastą būdą klientams suplanuoti susitikimus ar užsakyti daiktus.

Kaip „EasyWeek Client Mobile App“ gali padėti mano verslui?

Su „EasyWeek Client Mobile App“, jūsų klientai gali atlikti užsakymus bet kuriuo metu ir bet kur, kas gali padidinti užsakymų skaičių. Be to, ji gali sumažinti klientų, kurie neatvyksta į susitikimus, skaičių, nes klientai gauna priminimus ir gali lengvai perkelti savo susitikimus per programėlę.

Ar „EasyWeek Client Mobile App“ suderinama su tiek iOS, tiek Android įrenginiais?

Taip, „EasyWeek Client Mobile App“ yra suprojektuota veikti puikiai tiek su iOS, tiek su Android įrenginiais. Siekiame užtikrinti sklandų rezervacijų proceso patirtį visiems vartotojams, nepriklausomai nuo jų įrenginio pasirinkimo.

Ar man reikia kokių nors specialių techninių įgūdžių, norint naudotis „EasyWeek Client Mobile App“?

Ne, „EasyWeek Client Mobile App“ yra sukurta taip, kad būtų patogi ir intuityvi naudotojui. Jei mokate naudotis išmaniuoju telefonu, galite naudotis ir mūsų programėle. Be to, mes siūlome pagalbą ir pamokas, kaip pradėti darbą su programėle.

Ar galiu pritaikyti „EasyWeek Client Mobile App“ savo verslo prekės ženklui?

Taip, galite pritaikyti programos sąsają pagal savo verslo prekės ženklą. Galite pridėti savo įmonės logotipą, pritaikyti spalvas ir daugiau, kad suteiktumėte nuoseklų patyrimą savo klientams.

Būkite su savo klientais, mes pasirūpinsime likusiu

Išbandykite „EasyWeek“ savo įmonės efektyviam valdymui. Mūsų pagalba visada pasiekiama: 7 dienas per savaitę, nemokamai bet kokiu tarifu.

Keskity savo paslaugoms, mes pasirūpinsime likusiu

Paramos paslauga

Norėdami susisiekti su "EasyWeek" palaikymo komanda, pasirinkite pasiuntinį

WhatsApp Telegram

Turite klausimų? Bendraukite su mumis!

Dabar esame prisijungęSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kaip tai veikia